Potrpíte si na to, akým dojmom pôsobíte na svoje okolie? Dobrý dojem, okrem iného, vytvára aj vaše oblečenie a obuv. Správna starostlivosť o ňu by mala byť na prvom mieste. Existuje niekoľko prostriedkov a vychytávok, o ktorých ste možno doteraz ani netušili a ktoré by vám častokrát mohli váš život veľmi zjednodušiť. Medzi jeden z nich patria aj cédrové napínače obuvi, ktoré by mali byť súčasťou šatníka každého moderného muža.

Prečo práve cédrové drevo?

Čo sa týka starostlivosti o obuv, sú napínače z cédrového dreva veľkým pomocníkom. Vďaka svojim vlastnostiam dokážu obuv nielen zbaviť vlhkosti, ale dokážu ju aj veľmi príjemne prevoňať, pričom jej pomáhajú udržať svoj pôvodný tvar.

Cédrové drevo je charakteristické predovšetkým tým, že dokáže pohlcovať vlhkosť, ale aj nepríjemné pachy. Okrem toho má mimoriadne dezinfekčné a antibakteriálne účinky a jeho štruktúra je odolná voči zmenám teploty alebo vlhkosti. Toto drevo je mäkké a má veľmi peknú textúru. Používa sa, okrem iného, aj na výrobu zrubov a domov. Interiéry takýchto stavieb majú nielen optimálnu vlhkosť, ale pôsobia aj veľmi zdravým a autentickým dojmom.  Drevo sibírskeho cédra má jednoducho silnú pozitívnu energiu, ktorá má priaznivý vplyv na zdravie človeka.

Céder

Céder je používaný pri výrobe napínačov pre jeho dlhodobú stálosť, savosť a veľmi príjemnú arómu. Cédrové napínače môžete používať pre rôzne druhy obuvi, od spoločenských kožených topánok, kožených topánok na denné nosenie, až po cyklistické, tenisové, futbalové či golfové topánky, alebo topánky na každý druh športu.

Napínače z cédrového dreva sú, na rozdiel od jednoduchých plastových, omnoho užitočnejšie. Plastové, pochopiteľne, nedokážu nasávať vlhkosť a takisto nemajú žiadnu špecifickú arómu. Okrem toho sa môžu veľmi ľahko poškodiť alebo prasknúť. Jedná sa síce o lacnejší, no zásadne nekvalitnejší, variant, ktorý sa v žiadnom prípade nedokáže vyrovnať cédrovej alternatíve.

Cédrové napínače Zacharias

Mám si aj ja kúpiť cédrové napínače?

Záleží vám na tom, aby vaše topánky vyzerali vždy dokonale, ako by ste si ich práve priniesli z obchodu? V tom prípade sú cédrové napínače pre vás nevyhnutnosťou. Po ich použití ostanú vaše topánky vypnuté, budú mať dokonalý tvar a navyše, vďaka napínačom predĺžite ich  životnosť. Nemusíte míňať stovky eur za nové topánky niekoľkokrát ročne. Zaobstarajte si cédrové napínače a pri ich pravidelnom používaní budú vaše topánky vyzerať ako nové aj niekoľko rokov.

Napínače topánok z cédrového dreva

Ako ich správne používať?

Ak si myslíte, že cédrové napínače vyžadujú vašu špeciálnu starostlivosť, prípadne mimoriadne zručnosti, mýlite sa. Ich použitie je veľmi jednoduché a zvládne to každý. Jediné, čo musíte spraviť, je vložiť ich do topánok hneď po vyzutí, pričom stačí, ak budú napínače v topánkach jeden deň. Ich použitie je preto mimoriadne jednoduché a praktické, čo ocení každý moderný muž, ktorý svoj čas rád využíva optimálne.

Napínače v topánkach

Napínače z cédrového dreva v hnedých kožených topánkach

Pin It on Pinterest

Share This